Plno zahozených šancí, ale tři body vezeme domů!

21.04.2024

Po domácím skalpu prvního celku jsme vyrazili na horkou půdu DBSK "B", který dlouhodobě patří svoji kvalitou do horní poloviny tabulky.

Po nepovedených vstupech z posledních zápasů jsme konečně i my vstoupili do zapásu aktivně a hned od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším a lepším týmem. Do dvacáté minuty jsme vstřelili dvě branky po hezky vypracovaných akcích. První ze standardní situace a druhou po kombinaci z křídelního prostoru. Dále jsme byli lepším týmem a vypracovávali si další brankové příležitosti, bohužel jak se každý týden opakuje, naše zakončení bylo žalostné.

Do druhého dějství jsme opět vstoupili aktivně a v jeho průběhu si připravili několik 100% brankových příležitostí, kdy se naši útočící hrači ocitli sami tváří v tvář domácímu gólmanovi, ale situace byly jako přes kopírák. Domácí brankář si na nedostatek práce opravdu nemohl stěžovat. Je až neuvěřitelné, že se nám nepodařilo přidat další góly, které by zvýšily náš náskok, pojistily výhru a uklidnily nás do závěrečných minut. Naopak osm minut před koncem domácí z ojedinělé příležitosti snížili na rozdíl jedné branky a třásli jsme se o konečný výsledek. Naštěstí nás nemrzely naše zahozené šance a vezeme si výhru 2:1. Ale ne vždy to může takto šťastně vycházet.

Věříme, že jsme si ty góly schovali do dalších zápasů. Týmu, vyjma zakončení, není co vytknout, všichni makali od začátku až do konce a kvalita naší hry byla na velmi vysoké úrovni.

STŘELCI: 82. Dorotík Jan - 5. Hlavička Jakub, 20. Hlavička Jakub

V dalším kole přivítáme na vlastním hřišti celek SK Bakov n/J "B". Přijďte nás podpořit v neděli 28.4.2024 od 17:00. Jizera do toho!