Souboj o třetí místo nepoznal vítěze!

07.04.2024

Po nevydařeném zápase v Pěčicích nás opět čekal venkovní zápas, tentokrát na půdě TJ Sokol Kňěžmost, který měl v tabulce jeden bod náskok. Byl to tedy přímý souboj o třetí místo.

Utkání bylo od začátku velmi atraktivní z obou stran, více příležitostí ke skórování jsme ale měli my. Bohužel nás opakovaně trápila koncovka. Šli jsme sice do vedení po hezky zahrané standardní situaci, ale ještě do poločasu soupeř stačil srovnat krok.

Do druhého dějství jsme opět, jako před týdnem, vstoupili žalostně a hned z první útočné akce domácích jsme inkasovali. Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat z další standardní situace. Poté jsme dokázali zahodit vynikající brankové příležitosti, což nás ve finále mrzelo. 20 minut před koncem se nám podařilo jít po třetí standardní situaci znovu do vedení, ale ani to nestačilo ke třem bodům. Domácí čtyři minuty před koncem srovnali krásnou střelou na konečných 3:3.

Utkání bylo pohledné, mělo dobrou úroveň a konečný výsledek byl pro obě strany zasloužený.

STŘELCI: 39. Sedláček Josef, 46. Sedláček Josef, 86. Rašín Rastislav - 34. Novák Filip, 50. Sedlák Václav, 73. Kocourek František

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti vedoucí celek FK Slavoj Čistá. Utkání se odehraje v neděli 14.4.2024 od 17:00. Přijďte nás podpořit. Jizera do toho!