Velikonoční nadílka!

31.03.2024

K dalšímu zápasu jsme vyrazili na půdu TJ Sokol Pěčice "B". V rámci velikonočního víkendu jsme chtěli potvrdit vítězství z domácího prostředí.

V úvodních minutách se hrál vyrovnaný zápas, ale přeci jen jsme měli během první půlhodiny trochu více ze hry, především vyložených šancí. Bohužel jak je tomu již poslední dobou zvykem, trápila nás koncovka, větší kvalita a klid v předfinální fázi. Místo dvou až tří brankového vedení jsme již po 30 minutách prohrávali 2:0. Domácí přidali z rohového kopu ještě třetí gól do šatny.

Do druhého dějství  jsme vstoupili tragicky a hned v uvodních třech minutách jsme dvakrát inkasovali. Soupeř polevil a nám se podařilo snížit skóre dvěma brankami. Místo vstřelení třetí kontaktní branky a zdramatizovaní zápasu jsme netrefili poloprázdnou bránu a z následného protiútoku jsme inkasovali další gól, a tím se utkání definitivně zlomilo. V poslední desetiminutovce padlo po jednom gólu na obou stranách.

Domací zaslouženě zvítězili 7:3 a nám tak uštedřili "pěknou" velikonoční nadílku. Již od začátku, kdy se náš tým připravoval na zápas, bylo patrné, že nejsme dobře naladěni a přístup některých hráčů nebyl na 100% úrovni. Můžeme prohrát, ale rozhodně ne takovým způsobem jako dnes. Výkon byl slabý, místy odevzdaný a konečný výsledek ostudný.

STŘELCI:  10. Skuček Michal, 31. Šťastný Michal, 46. Vodháněl David, 47. Makovec Jonáš, 48. Makovec Jonáš, 78. Makovec Jonáš, 85. Makovec Jonáš 61. - Šimůnek Matěj, 70. Prager Václav, 82. Kocourek František

Příští týden máme šanci odčinit prohru v dalším venkovním zápase na půdě TJ Sokol Kňěžmost. Utkání se odehraje od 16:30.