Zodpovědný výkon nám přinesl tři body!

14.04.2024

Ve dvacátem kole jsme na vlastním hřišti přivítali doposud neporažený a aktuálně i první tým tabulky FK Slavoj Čistá.

Úvod utkání patřil hostům, kteří využili našeho dvojího zaváhání a již ve 13. minutě vedli o dva góly. Hosté se prosadili jednou ze standardní situace a podruhé po našem velkém zaváhání v obrané linii. Tak jak to v posledních vzájemných soubojích bývá, i tentokrát hráči a realizační tým soupeře působili od první minuty podrážděně, každý kontakt výrazně a hlasitě komentovali směrem k trojici rozhodčích. Nás toto nerozhodilo, nejdříve jsme se sami svojí nešikovností připravili o snížení a gól, který jsme dali, nebyl pro offside uznán. Vzápětí jsme hezkou střelou snížili na rozdíl jedné branky. Naši aktivitou jsme donutili bránícího hráče k faulu za červenou kartu a od 32. minuty jsme tak hráli proti deseti. I nadále jsme se snažili hrát zodpovědně s rychlým přechodem do útoku a do poločasu jsme skóre po pěkné kombinaci dorovnali.

V druhém dějství jsme získávali postupem času více ze hry, ale i tak dokázal soupeř zahrozit z brejkových situací. Skóre se definitvně zlomilo po 70. minutě, kdy nám dva slepené góly pomohly odskočit na rozdíl dvou branek. Do konce zápasu jsme přidali ještě další dvě trefy a zvítězili tak nad prvním celkem vysoko 6:2. Hosté i v deseti podali houževnatý výkon, za který si zaslouží uznaní.

Naši chlapci včetně realizačního týmu odvedli zodpovědný, kvalitní, bojovný a velmi pracovitý výkon, který se musel líbit i našim fanouškům. Děkujeme všem za skvělou podporu a věříme, že nás přijdete podpořit i v dalších zápasech.

STŘELCI: 27. Skalický Robert, 35. Vaněk Richard, 72. Prager Václav, 74. Vaněk Richard, 85. Roudnický Jakub, 90. Kocourek František - 4. Ďurčovič Jan, 13. Beev Emil

V dalším kole v neděli 21.4.2024 od 17:00 jedeme na půdu DBSK "B". Jizera do toho!