Další venkovní vítězství!

26.05.2024

V rámci série tří venkovních zápasů za sebou jsme tentokrát zavítali do Horek nad Jizerou, kde jsme poměřili síly s místním "B" týmem.

Hned v 8. minutě utkání jsme se dokázali prosadit hlavou po centru z levé strany a ujali se vedení 1:0. V dalším průběhu prvního poločasu jsme měli mírnou převahu, ale šance si dokázal vytvářet i soupeř. Ovšem ke konci poločasu jsme dokázali navýšit vedení a do kabin jsme odcházeli s dvoubrankovým náskokem.

Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře a fotbalisté Horek několikrát nebezpečně ohrozili naší branku. Naše špatné bránění se nám vymstilo v 68. minutě, kdy po nedovoleném zákroku protivník z penalty snížil na 1:2. Ovšem o minutu později jsme dokázali bleskurychle odpovědět třetí brankou. A aby toho nebylo málo, v 71. minutě jsme už vedli v poměru 4:1 pro náš tým. Díky tomu jsme se dostali do pohody a na konci utkání se nám podařilo skórovat ještě jednou. Zápas tedy skončil poměrem 1:5 z pohledu domácích. Za náš tým se blýskl třemi góly David Zalabák.

STŘELCI: 68. Hon Ondřej (penalta) - 8. Zalabák David, 36. Šimůnek Matěj, 69. Zalabák David, 71. Zalabák David, 82. Kocourek František

Příští neděli 2. června vyjíždíme opět ven, a to na hřiště celku SK Ledce. Utkání začíná opět v 17:00. Jizera do toho!