Srdnatý výkon ve finále poháru nevedl k obhajobě!

12.06.2024

Ve finálovém zápase okresního poháru jsme na vlastním hřišti přivítali tým SK Jivina, který hraje v nejvyšších patrech okresního přeboru a řadí se tak mezi nejkvalitnější týmy našeho okresu. Do utkání vstupovali hosté v roli favorita.

Od prvních minut nebylo poznat, že by naši hráči měli být o třídu horší fotbalisté a přes rozsáhlou marodku se do soupeře pustili s vervou. V prvním poločase jsme měli jednoznačně více ze hry i větší množství šancí. První poločas jsme zaslouženě vyhráli 1:0, jen škoda neproměněných šancí.

Po změně stran působil soupeř jako politý čerstvou vodou, hýřil aktivitou a brzy byl odměněn vyrovnávací brankou. V dalším průběhu utkání si Jivina šla za vítězstvím a dvěma góly rozhodla finálový zápas ve svůj prospěch. Hosté si tak mohli zaslouženě vychutnat radost z vítězství 3:1. Gratulujeme týmu SK Jivina.

Našim chlapcům patří velké uznání za předvedené výkony, cestou do finále jsme vyřadili soupeře z přeboru a nebýt početné marodky, mohly být naše finálové ambice a sny o obhajobě naplněny.

STŘELCI: 20. Šimůnek Matěj - 49. Nevyhoštěný Jakub, 72. Nevěd Stanislav, 88. Schöft Marek